13. ULAKNET ÇALIŞTAYI

KONAKLAMA FİYATLARI

KONAKLAMA FİYATLARI

Çalıştay için ULAKBIM davetlilerinin ve katılımcılarının özel fiyatları aşağıdaki gibidir. Buna göre;

 

TEK KİŞİLİK ODA   : 245,-TL

İKİ KİŞİLİK ODA (Kişi Başı)  : 185,-TL

 

*Konaklama fiyatları gecelik olup %8 KDV belirtilen fiyatlara dahil değildir.

 

Konaklama detayları:

 

* Sempozyum katılımcı sayısının ve kongre merkezi kapasitesinin sınırlı olması nedeni ile ULAKBİM kapasite fazlasına ulaşması durumunda kayıt ve rezervasyonları dondurabilir. Böyle bir durumda kayıt sitesinden bilgi verilecektir. 

 • Konaklama için belirtilen fiyatlar ULAKBİM davetlilerinin, çalıştay katılımcılarının faydalanabileceği özel fiyatlardır. 
 • Aksi bir talebiniz olmaması durumunda Çalıştay süresi için konaklamalı katılımcılarımız için otele giriş 24 Nisan 2019 Saat 14:00, otelden ayrılış ise 27 Nisan 2019 saat 12:00’dır. Lütfen özel bir durumunuz veya talebiniz olması halinde acentemiz ile irtibata geçiniz. 
 • Çalıştay tarihi öncesi otele giriş yapmak veya çalıştay sonrası çıkış yapmak isteyen değerli katılımcılarımızın organizasyon acentesi ile görüşmesini yer/müsaitlik durumuna göre seyahat planlaması yapmasını rica ederiz. 
 • Konaklama ve çalıştay katılımınızın kesinleşmesi için, kayıt adımlarının sonuna kadar doldurmanızı rica ediyoruz. Tüm adımlarda sizlerden istenen zorunlu adımlar etkinliğimiz süresince sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına düzenlenmiştir, bu konudaki göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ediyoruz. 
 • Kayıt adımlarında ödeme kısmında kredi kartı ile ödeme yöntemini seçmiş olmanız durumunda;
  • Bilgisayarınıza indirilebilir bir dosya ekranınızda belirecektir. Bu dökümanın üzerinde yer alan gerekli bilgileri el yazınız ile doldurarak Organizasyon Acentemiz faks numarasına (0 242 322 7 666) veya konu alanına açık isminiz ile birlikte info@ottomice.com elektronik posta adresimize dijital olarak göndermenizi rica ederiz. 
 • Havale/EFT yöntemini seçmeniz durumunda Bankanızdan oluşturacağınız havale/eft dekontunuzu, faks numaramız veya elektronik posta adresimize göndermenizi rica ederiz. 
 • Ödemelerinizi tamamlamanızı takiben rezervasyonunuzun “onaylı kayıt” olarak sistemimize alındığını dair bir bilgilendirme postası alacaksınız. Ödemenizi yaptıktan en geç 48 saat içerisinde bu bilgilendirme postasını almamanız durumunda bizlere bildirmenizi önemle rica ederiz. 
 • Konaklamalı katılımcılarımızın ailesi ile birlikte gelmesi durumunda 1-7 yaş arası misafirlerimiz ÜCRETSİZ, 7-12 yaş arası çocuk misafirlerimize ise 110,-TL gecelik ilave konaklama bedeli uygulanmaktadır. 
 • Otelle yapılan tüm anlaşmalarımız ve gecelik belirtilen oda fiyatları “Alkolsüz Herşey Dahil” konsepti ile yapılmış ve sizlere sunulmuştur. Açık büfe kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, restoranlarda yemek esnasında limitiz alkolsüz içecek, looby barda gece 24:00'e kadar limitsiz alkolsüz içecek, toplantı günleri kahve molaları ve odalarda bulunan mini barlardaki içecekler fiyata dahildir.
 • “Ultra Herşey Dahil” konaklama talepleriniz için acentemiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. 

 

* Sempozyum katılımcı sayısının ve kongre merkezi kapasitesinin sınırlı olması nedeni ile ULAKBİM kapasite fazlasına ulaşması durumunda kayıt ve rezervasyonları dondurabilir. Böyle bir durumda kayıt sitesinden bilgi verilecektir.